konzultácia a zameranie

predaj a dovoz k vám

rýchla a odborná montáž

záručný a pozáručný servis

Bezpečnostné prvky dverí SECURIDO

Krídlo bezpečnostných dverí

krídlo dverí SECURIDO je certifikované v bezpečnostnej triede III.

1 mm oceľové platne s izolačnou a protipožiarnou výplňou – nobasil

uzamykacie body a zámok sú ukryté v oceľových púzdrach

hrúbka krídlo dverí Securido je 67 mm

krídlo má výšku 1970 mm a je vyrábané v šírkach 800 a 900 mm

súčasťou krídla je aj kukátko, ktoré je umiestnené vo výške 1550 mm

Bezpečnostná zárubňa

Bezpečnostné dvere Securido sú dodávané výhradne so zárubňou Securido, ktorá je významným bezpečnostným prvkom a je v rovnakom farebnom prevedení ako krídlo dverí Securido. 

Uzamykací systém

Vonkajšie dvere musia mať spoľahlivý bezpečnostný uzamykací systém. Tvorí ho 9 bezpečnostných bodov z ušľachtilej ocele a bezpečnostná zárubňa, ktorá obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Celý uzamykací systém je ukrytý v oceľových púzdrach súčasťou uzamykanie je aj ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z interiérovej strany dverí).

Bezpečnostné kovanie dverí

Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti. Chráni zámok a bezpečnostnú vložku. Teraz aj NOVÉ matné kovanie! Bezpečnostné vložku prekryje, a tak chráni proti odvŕtaniu a zlomeniu, čím sa zvyšuje odolnosť dverí proti násilnému poškodeniu. Kovanie na dvere Securido je certifikované spolu s dverami do bezpečnostnej triedy III. a funguje so systémom guľa/ kľučka, pričom kľučka z vnútornej strany má v sebe zabudovaný ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z vnútornej strany). Bezpečnostné vložky do dverí sú ďalším z dôležitých prvkov bezpečnosti. Bezpečnostná vložka EVVA je samostatne certifikovaná bezpečnostná vložka v III. triede bezpečnosti. Obojstranne otváravá (funkcia BSZ).