konzultácia a zameranie

predaj a dovoz k vám

rýchla a odborná montáž

záručný a pozáručný servis

INTERIÉROVÉ DVERE INVADO

INVADO používa inovatívny spôsob dyhovania dverí, ktorý spočíva v spájaní dyhy mimo okraj poldrážky. Táto technológia má významný vplyv na estetický vzhľad koncovej úpravy, bezpečnosť používania aj dlhoročnú trvanlivosť výrobku. Okraje dverí vyrobené touto jedinečnou technológiou sú chránené proti odretiu a odlepeniu dekóru a  dlhšiu dobu si udržia pekný nový vzhľad. Okrem toho spojovanie dýh mimo poldrážku spôsobuje, že dvere INVADO majú ako jediné na trhu zaoblené hrany, ktoré sú bezpečné pre ruky  dospelých aj detí.

Od klasiky po moderné vzory

Vedľa moderných modelov dominujú v ponuke aj klasické úžitkové vzory, ako sú dvere Scorpio, Gemini, Virgo, Aquarius, Domino a Libra. Dvere sú certifikované, vrátanie technických schválení protipožiarnych a zvukotesných dverí. Výrobca spolupracuje s výskumnými pracoviskami z odvetvia stavebníctva, v oblasti riešení protipožiarnych a ohňovzdorných dverí pre úžitkové areály. INVADO sú značkové interiérové dvere určené pre obytné aj kancelárske priestory.

Kvalita nadovšetko

Politika kvality je súčasťou stratégie vývoja a výroby INVADO, čo potvrdzuje Certifikát ISO 9001:2009. Ochrana prírody je rovnako dôlezitá, čo potvrdzuje medzinárodný certifikát Forest Stewardship Council, získaný v roku 2007. Potvrdzuje, že INVADO racionálne využíva prírodné zdroje.